Nové, kompletně zařízené SM sklepení v centru Českých Budějovic nabízí neopakovatelné prostředí pro Vaše mimořádné zážitky.

Nové, kompletně zařízené SM sklepení o ploše 50 m2 v centru Českých Budějovic nabízí neopakovatelné prostředí pro Vaše mimořádné zážitky.

 

K dispozici Vám je koupelna, toaleta, kuchyňka, minibar a především dvě místnosti plné originální atmosféry. Apartmán je vybaven pohodlnou dvoulůžkovou postelí, koženým slingem, gynekologickým křeslem se zrcadlem, velkým dřevěným křížem, stropním hákem se 2 ks ocelových rozporek pro ruce a nohy, klecí pro Vašeho „čtyřnohého miláčka“ a vysokou klecí. Postel a kříž jsou vybaveny oky pro pevné uchycení a svazování. Pro uložení Vašich osobních věcí jsou k dispozici uzamykatelné skříňky.

 

Plochá naklápěcí TV propojená s tabletem pro spuštění Vašich oblíbených filmů je samozřejmostí, stejně tak i WIFI zdarma. Audio systém s možností propojení s Vaším telefonem umožňuje přehrání jakékoliv hudby dle Vaší volby.

 

Originální LED osvětlení s možností volby barvy, kožená pouta na ruce a nohy, důtky, ocelová kláda, plynové masky a další pomůcky jsou připraveny pro Vaše hraní.

 

Vybavená kuchyňka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Malé občerstvení jako pivo, víno a nealkoholické nápoje si můžete vybrat v našem minibaru. Speciální nabídkou je výběr poppers, lubrikačních gelů na vodní i silikonové bázi, Crisco, lepící pásky, čerstvě umíchaný J-LUBE apod. Zdarma k dispozici jsou pro Vás kondomy a rukavice. Na přání možnost instalace výrobníku umělého kouře.

Snídaně zahrnuje čerstvé pečivo, máslo, šunku, sýry a teplý nápoj dle denní nabídky.

 

Apartmán je před Vaší návštěvou pečlivě uklizen. Po celou dobu pobytu máte k dispozici čisté ručníky a ložní prádlo, sprchový gel a desinfekční mýdlo.

 

CENÍK PRONÁJMU

Plánované akce

Pro informace a přihlášení na akce využijte kontaktní formulář.

Galerie

Odesílám formulář ...

The server encountered an error.

Úspěšně odesláno ...

Provozovatel:

Topclick s.r.o.

IČO: 06057721

 

MADE WITH IN BLACKDEPOT.CZ